طرح بتن خشک بسته بندی شده

طرح بتن خشک بسته بندی شده

طرح بتن خشک بسته بندی شده

مهندس روشنک امامی، مخترع کشورمان و از فعالان حوزه صنعت ساختمان در ارتباط با ایده تجاری سازی «طرح بتن خشک بسته بندی شده» به سیمان خبر گفت: کیفیت بتن در موارد کارگاه های سیار ،بتن تعمیرات ،ستونهای ساختمانهای بلند و بتن ریزی در معابر تنگ که امکان استقرار پمپ هوایی فراهم نیست ،پیاده رو سازی و بتن ریزی در مناطق صعب العبور همیشه یکی از دغدغه ناظران کیفی بوده است.

وی افزود: در طرح بتن خشک بسته بندی سعی شده که با دقت در میکس صنعتی در کارخانه و جلوگیری از خطای انسانی در اختلاط مواد، خطا را به حداقل رسانده و با میکس کارخانه ای امکان استفاده از بتن های نسل جدید فراهم گردد.

خانم مهندس امامی همچنین در خصوص ظرفیت پیاده سازی این طرح در سطح کشور اظهار داشت: ظرفیت احداث این کارخانجات برای بتن ریزی شهری یکصد خط تولید برای کشور است که این خطوط تولید میتواند با همکاری صاحبان معادن و یا کارخانجات تولیدی و یا کارخانجات سیمان راه اندازی گردد به گونه ای که ظرفیت در نظر گرفته شده برای هر خط تولید ۹۰هزار تن در سه شیفت است که با توجه به توانایی صادرات محصولات، در سال نخست، کارخانه به نقطه سربه سر خواهد رسید و البته این کارخانجات بسته به آمار پروانه های صادره در استان های کشور قابل واگذاری هستند.

دیدگاه (2)

  • Joe Doe پاسخ

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae, gravida pellentesque urna varius vitae. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

    ژوئن 27, 2016 در 00:18
  • Joe Doe پاسخ

    Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae. Sed dui lorem, adipiscing in adipiscing et, interdum nec metus. Mauris ultricies, justo eu convallis placerat, felis enim ornare nisi, vitae mattis nulla ante id dui.

    ژوئن 28, 2016 در 13:19

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *